Aktualności

Mariusz Kleniuk zwycięża

Puchar Polski WKKW rozgrywany był w ramach dziewięciu eliminacji w ciągu całego sezonu otwartego. Zmagania w ramach pięciu kategorii zakończył Finał podczas Baborówko Horse Sale Show 2016. Po dziewięciu eliminacjach Pucharu Polski WKKW szansę na wygraną w kategorii Seniorów mieli Paweł Spisak (JKS Dako Galant Skibno) i Paweł Warszawski (SJ Baborówko), którzy zajmowali ex aequo pierwsze miejsce oraz Mariusz Kleniuk (LKJ Hipologia Strzegom), który przed Finałem był trzeci z jednym punktem straty do liderów. Znakomita jazda tego ostatniego na Winonie w sobotniej próbie terenowej oraz dobra jazda w próbie skoków przez przeszkody z jedną zrzutką dały mu prowadzenie w klasyfikacji końcowej i to Mariusz Kleniuk został zwycięzcą Pucharu Polski WKKW 2016 w kategorii Seniorów. Drugie miejsce zajął Paweł Warszawski, a trzecie – Paweł Spisak.

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień Baborówko Horse Sale Show

Przed nami pierwszy dzień Baborówko Horse Sale Show oraz odbywającego się podczas zawodów Finału Pucharu Polski WKKW. Na listach startowych znajduję się ponad 150 par, w poszczególnych Finałach kategorii wystartują zawodnicy z czołówek klasyfikacji. W najważniejszym konkursie - CIC2* na czworoboku będziemy mogli podziwiać 23 pary, między innymi Pawła Spisaka (JKS Dako Galant Skibno) zeszłorocznego zwycięzcę Puchary Polski. Zobaczymy również złotego medalistę Mistrzostw Polski Seniorów Michała Knap (ZKS Drzonków) oraz srebrnego medalistę Pawła Warszawskiego (SJ Baborówko).

 

Startujemy już od godziny 8:00, na czworoboku B odbędą się konkursy krajowe (CNC L i CNC P), a na Hipodromie głównym już od godziny 9:00 będzie można oglądać konkursy międzynarodowe (CIC1* i CIC2*).

 

Zapraszamy do Baborówka !

 

Prezentujemy listy startowe przejdź

Konsultacje badań weterynaryjnych z Dr Maciejem Przewoźnym – Equivet Serwis

Piątek 30.09.2016

16.00-18.00 – Biuro zawodów

 

Sobota 01.10.2016:

16.00- 19.30 – Arena główna

20.30-21.30 – w trakcie aukcji   

Finał Pucharu Polski 2016

Przed nami zakończenie Pucharu Polski WKKW, w dniach od 30 września do 2 października 2016 r. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbędzie się wydarzenie jeździeckie pod nazwą Baborówko Horse Sale Show - międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych. Do zawodów zgłoszono ponad 150 par m. in. z Niemiec, Finlandii, Czech, Wielkiej Brytanii i Polski. Zawodnicy wystartują w dwóch konkursach międzynarodowych na poziomie CIC1* i CIC2*, a także w konkursach krajowych CNC L i CNC P. Zawodnicy walczyć będą w Finale Pucharu Polski WKKW, który zakończy rozgrywki w 5 kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji klubowej. Cykl ten składa się z 9 eliminacji rozgrywanych w trakcie sezonu w całej Polsce oraz Finału, który odbędzie się  właśnie w Baborówku. Do końcowej klasyfikacji liczyć się będą 3 najlepsze wyniki z Eliminacji oraz wynik zawodów finałowych, w których zdobyte punkty mnożone są przez współczynnik 1,5.

Czytaj więcej...

Propozycje zawodów

Wielkimi krokami zbliża się kolejna impreza jeździecka organizowana w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko. W dniach od 30 września do 2 października 2016 r. odbędzie się wydarzenie pod nazwą Baborówko Horse Sale Show, w ramach którego rozegrane zostaną międzynarodowe i krajowe zawody WKKW, a także po raz pierwszy w Baborówku aukcja koni sportowych.

Czytaj więcej...

Baborówko Horse Sale Show 2016

Baborówko Horse Sale Show to nowa inicjatywa na polskim rynku jeździeckim. 1 października 2016 r. podczas międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW w Baborówku odbędzie się pokaz oraz aukcja koni sportowych, z predyspozycjami do skoków przez przeszkody i WKKW. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie wydarzenia w ramach którego osoby oferujące na sprzedaż konie sportowe będą mogły zaprezentować swoje wierzchowce jak najszerszej grupie odbiorców, a osoby zainteresowane ich zakupem będą miały możliwość sprawdzenia i porównania większej stawki koni w jednym miejscu i w podobnych warunkach. Organizatorzy oprócz klasycznej formuły aukcji zaproponują zainteresowanym bogaty pakiet świadczeń dodatkowych, m. in. pomoc w przygotowaniu koni i ich prezentacji, w organizacji niezbędnych badań weterynaryjnych, finalizacji transakcji i ubezpieczeniu.

Czytaj więcej...

Niezastąpieni i pomocni wolontariusze, którzy są z nami od 7 lat stanowią nieodzowna część naszej imprezy

Jeżeli kochasz konie, szukasz nowych doświadczeń i chcesz uczestniczyć w jedynym takim wydarzeniu - Baborówko Horse Sale Show nie tylko jako widz – zostań wolontariuszem!

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko z planami na 2018 rok

Przed Stowarzyszeniem Jeździeckim Baborówko rok pełen sportowych i organizacyjnych wyzwań. Wraz z początkiem lutego do składu Stowarzyszenia dołączyła nowa zawodniczka.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem podczas Cavaliady Poznań 2017

W tym roku podczas Cavaliady Polski Związek Hodowców Koni przygotował widowisko, którego do tej pory poznańska publiczność nie oglądała - Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem.

Czytaj więcej...

Zakończyły się zawody Baborówko Horse Sale Show 2017

W ramach międzynarodowych i krajowych zawodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w miniony weekend w Baborówku rozegrany został finał Pucharu Polski WKKW w pięciu kategoriach wiekowych oraz w kategorii klubowej.

Czytaj więcej...