Live streaming Baborówko Horse Sale Show

W piątek 28 września rozpoczyna się Baborówko Horse Sale Show. Rywalizację najlepszych polskich zawodników oraz gwiazd światowego WKKW będzie można obejrzeć także w live streamingu z zawodów.

cic2 cross big 27wq Fotor

Czytaj więcej...

Baborówko Horse Sale Show po raz trzeci

Na starcie podczas Baborówko Horse Sale Show od 28 do 30 września staną nie tylko najlepsi polscy zawodnicy, ale także gwiazdy światowego WKKW, które chętnie przyjeżdżają do Baborówka.

 

Mateusz Kiempa Lassban Radovix CIC3 FJB2018 fot.MR Photo

Czytaj więcej...

Siedemnaście koni w katalogu aukcyjnym Baborówko Horse Sale Show 2018

Od 28 do 30 września w Baborówku odbędą się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW, a w ich ramach - trzecia edycja aukcji koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. Na liście znalazło się siedemnaście wyselekcjonowanych do aukcji koni.

 Artcassal A Z Carrico x Reval 2013 fot.MR Photo

Czytaj więcej...

Jak kupić konia na aukcji?

W ostatni weekend września w Baborówku odbędzie się aukcja koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. W katalogu aukcyjnym Baborówko Horse Sale Show znajduje się 17 koni. Prezentujemy informacje, które kupującym przybliżają regulamin i proste zasady licytacji.

 

Aukcja Baborówko Horse Sale Show fot. MR Photo 3

Czytaj więcej...

Baborówko Horse Sale Show za dwa miesiące

Od 28 do 30 września po raz trzeci w Baborówku odbędzie się Baborówko Horse Sale Show – Finał Pucharu Polski WKKW, międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych.

Mateusz Kiempa Lassban Radovix BHSS2017 fot.kaskal

Czytaj więcej...