Wolontariat 2018

Zapraszamy do udziału w wolontariacie podczas Baborówko Horse Sale Show - międzynarodowych zawodów WKKW i aukcji koni sportowych!

 

Wydarzenia w Baborówku to nie tylko dni wypełnione działaniami w terenie, w biurze zawodów, w strefie VIP i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie, ale także okazja do spotkania ludzi pełnych pasji, poznania organizacji zawodów jeździeckich od wewnątrz i sposób na nietypowe spędzenie ostatniego tygodnia września.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat – dołącz do nas.

 

Rekrutacja trwa do 26 sierpnia 2018 roku, a w tym czasie:

  1. Zapoznaj się z Regulaminem,

  2. Wypełnij Formularz zgłoszeniowy i deklarację uczestnika,

  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dotyczy tylko osób, biorących udział w Programie po raz pierwszy),

  4. Czekaj na naszą odpowiedź.

 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce najczęściej zadawanych pytań (FAQ), ale jeśli masz jeszcze inne wątpliwości - nie wahaj się do nas napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy,

Celina Napora

Koordynatorka Programu Wolontariat

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

Trzecia edycja aukcji Baborówko Horse Sale Show

Organizatorzy Baborówko Horse Sale Show rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń koni na aukcję koni sportowych z przeznaczeniem do skoków przez przeszkody i WKKW. Aukcja odbędzie się 29 września podczas rozgrywanych w Baborówku międzynarodowych zawodów WKKW i finału Pucharu Polski WKKW.

image.png

Czytaj więcej...