Baborówko Horse Sale Show po raz trzeci

Na starcie podczas Baborówko Horse Sale Show od 28 do 30 września staną nie tylko najlepsi polscy zawodnicy, ale także gwiazdy światowego WKKW, które chętnie przyjeżdżają do Baborówka.

 

Mateusz Kiempa Lassban Radovix CIC3 FJB2018 fot.MR Photo

Czytaj więcej...

Jak kupić konia na aukcji?

W ostatni weekend września w Baborówku odbędzie się aukcja koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. W katalogu aukcyjnym Baborówko Horse Sale Show znajduje się 17 koni. Prezentujemy informacje, które kupującym przybliżają regulamin i proste zasady licytacji.

 

Aukcja Baborówko Horse Sale Show fot. MR Photo 3

Czytaj więcej...

Baborówko Horse Sale Show za dwa miesiące

Od 28 do 30 września po raz trzeci w Baborówku odbędzie się Baborówko Horse Sale Show – Finał Pucharu Polski WKKW, międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych.

Mateusz Kiempa Lassban Radovix BHSS2017 fot.kaskal

Czytaj więcej...

Siedemnaście koni w katalogu aukcyjnym Baborówko Horse Sale Show 2018

Od 28 do 30 września w Baborówku odbędą się międzynarodowe i krajowe zawody WKKW, a w ich ramach - trzecia edycja aukcji koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. Na liście znalazło się siedemnaście wyselekcjonowanych do aukcji koni.

 Artcassal A Z Carrico x Reval 2013 fot.MR Photo

Czytaj więcej...

Wolontariat 2018

Zapraszamy do udziału w wolontariacie podczas Baborówko Horse Sale Show - międzynarodowych zawodów WKKW i aukcji koni sportowych!

 

Wydarzenia w Baborówku to nie tylko dni wypełnione działaniami w terenie, w biurze zawodów, w strefie VIP i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie, ale także okazja do spotkania ludzi pełnych pasji, poznania organizacji zawodów jeździeckich od wewnątrz i sposób na nietypowe spędzenie ostatniego tygodnia września.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat – dołącz do nas.

 

Rekrutacja trwa do 26 sierpnia 2018 roku, a w tym czasie:

  1. Zapoznaj się z Regulaminem,

  2. Wypełnij Formularz zgłoszeniowy i deklarację uczestnika,

  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dotyczy tylko osób, biorących udział w Programie po raz pierwszy),

  4. Czekaj na naszą odpowiedź.

 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce najczęściej zadawanych pytań (FAQ), ale jeśli masz jeszcze inne wątpliwości - nie wahaj się do nas napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy,

Celina Napora

Koordynatorka Programu Wolontariat

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko