Live streaming Baborówko Horse Sale Show

W piątek 28 września rozpoczyna się Baborówko Horse Sale Show. Rywalizację najlepszych polskich zawodników oraz gwiazd światowego WKKW będzie można obejrzeć także w live streamingu z zawodów.

cic2 cross big 27wq Fotor

 

Transmisje online przygotowane zostaną ze wszystkich prób 2* i 3* oraz z crossu i skoków przez przeszkody konkursu na poziomie 1*.

 

Harmonogram transmisji jest następujący:

 

Piątek, 28.09.2018 
godz. 8.30-18.00
Ujeżdżenie CIC2*
Ujeżdżenie CIC3*

 

Sobota, 29.09.2018
godz. 11.00-15.30
Cross CIC1* 
Cross CIC2*
Cross CIC3*

 

Niedziela, 30.09.2018 
godz. 11.30-16.30
Skoki CIC1*
Skoki CIC2*
Skoki CIC3*

 

Na starcie podczas Baborówko Horse Sale Show stanie niemal cała czołówka rankingów Pucharu Polski WKKW. Wśród reprezentantów Polski w Baborówku zobaczymy najlepszych zawodników: tegorocznego Mistrza Polski Seniorów - Jana Kamińskiego (Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i Sportu), najlepszego polskiego WKKW-istę - Pawła Spisaka (JKS Dako Galant Skibno), dla którego zawody Baborówko Horse Sale Show będą pierwszymi, w jakich wystartuje po bardzo dobrym występie na Światowych Igrzyskach Jeździeckich, Pawła Warszawskiego (SJ Baborówko) czy Mateusza Kiempę (CSJ Coval).

 

Wśród zagranicznych nazwisk po raz kolejny w Baborówku wystartują m.in. reprezentanci Szwecji: Niklas Lindback i Sara Algotsson Ostholt. Nie zabraknie także znakomitego niemieckiego zawodnika Andreasa Dibowskiego.

 

Transmisje będą dostępne na stronie internetowej oraz profilach społecznościowych Baborówko Horse Sale Show (Facebook i Youtube).

 

W ramach Baborówko Horse Sale Show zostaną rozegrane trzy konkursy międzynarodowe: CIC1*, CIC2* i po raz pierwszy na tej imprezie - konkurs CIC na poziomie trzech gwiazdek. W programie zawodów znajdą się także konkursy krajowe na poziomie L i P.

 

Więcej informacji na:

www.bhss.baborowko.pl

https://www.instagram.com/eventing_baborowko/