Trzecia edycja aukcji Baborówko Horse Sale Show

Organizatorzy Baborówko Horse Sale Show rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń koni na aukcję koni sportowych z przeznaczeniem do skoków przez przeszkody i WKKW. Aukcja odbędzie się 29 września podczas rozgrywanych w Baborówku międzynarodowych zawodów WKKW i finału Pucharu Polski WKKW.

image.png

 

Do aukcji przyjmowane są konie w wieku od 4 lat z predyspozycjami do skoków przez przeszkody i WKKW. Sprzedający mogą skorzystać z pakietu świadczeń, jakie przygotowali organizatorzy, a które pomogą w przygotowaniu koni do sprzedaży. Wśród nich jest wsparcie w zakresie m.in.: przygotowania koni i ich prezentacji, organizacji niezbędnych badań weterynaryjnych, ubezpieczenia wierzchowców i finalizacji transakcji.

 

Organizatorzy aukcji zabezpieczają także działania promocyjne. Przyjęte na aukcję konie wezmą udział w sesji zdjęciowej i filmowej, a  przed aukcją będą prezentowane w kanałach promocyjnych aukcji oraz w informacjach medialnych.

 

Zgłoszeń koni sportowych można dokonywać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej aukcji (www.bhss.baborowko.pl). Termin zgłoszeń koni aukcyjnych mija 17 sierpnia 2018 roku.

 

To trzecia edycja aukcji koni sportowych w Baborówku. Ta stosunkowo nowa inicjatywa na rynku sprzedaży koni w Polsce zyskała już zaufanie zarówno sprzedających, jak i kupujących. Dwie poprzednie edycje zakończyły się sukcesem, a wiele koni zostało sprzedanych także do zagranicznych stajni.

 

Baborówko Horse Sale Show to międzynarodowe i krajowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego na poziomie CIC3*, CIC2*, CIC1*, CNC P i CNC L oraz aukcja koni sportowych z przeznaczeniem do skoków przez przeszkody i WKKW. Tegoroczna edycja zawodów odbędzie się w dniach od 28 do 30 września. Aukcja koni odbędzie się w sobotę, 29 września.

 

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/BaborowkoHorseSaleShow/

https://www.instagram.com/eventing_baborowko/